www.czytak.waw.pl

Stalgar

Data dodania: 2022-08-23

Opis:


Firma STALGAR to polska marka, funkcjonująca od lat jako realizator zamówień na różnego rodzaju konstrukcje z wysokojakościowej blachy. Obecnie z powodzeniem rozwija swoją działalność, na bieżąco aktualizując ofertę. Proponowane garaże, wiaty, magazyny czy hale klient może bezproblemowo dopasowywać do swoich potrzeb. Z możliwości zamówienia mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i odbiorcy biznesowi.

Choć firma ma swoją siedzibę w Krakowie, jest w stanie obsłużyć osoby zainteresowane garażami blaszanymi, zamieszkujące lubuskie, pomorskie czy mazowieckie. Dla klientów z południowej Polski kadra proponuje darmowy transport i montaż konstrukcji. 

Atutem oferty, oprócz zastosowania dobrej jakości materiałów, jest też krótki czas realizacji zamówienia oraz niewygórowana cena. Istnieje też możliwość zlecenia wykonania wylewki stabilizującej pod garaż. Dostawca poleca takie rozwiązanie osobom, które planują trzymać wewnątrz sprzęt o znacznej masie lub też nie chcą, by pod konstrukcję podciekała woda. 

Garaże blaszane lubuskie • Stalgar
Strona: https://garaze.org.pl/

Telefon: 728 50 50 30


Adres: Siewna 21C


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31-231

NIP:


Dodaj Opine:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (4 z 1 głosów)>

INNE NIEDALEKO