www.czytak.waw.pl

Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński

Data dodania: 2020-03-18

Opis:


Coraz więcej osób w ostatnich latach straszą rosnące ceny opału, za którym niestety nie idzie jakość, dlatego wiele z nich decyduje się na wymianę kotłów na oszczędniejsze i przyjaźniejsze środowisku. Takie piece C.O. w Suwałkach można nabyć w hurtowni z linku key.suwalki.pl od lat zajmującej się hydraulikę i techniką grzewczą. W asortymencie sklepu można znaleźć dziesiątki modeli pieców na takie paliwa jak:

  • ekogroszek,
  • biomasę,
  • gaz,
  • olej opałowy.

Obecnie wszystkie sprzedawane piece muszą mieć piątą klasę i certyfikat Eco Design, jeśli chodzi o kotły na paliwa stałe. Emitują one mniej spalin i szkodliwych substancji do środowiska i pozwalają oddychać czystym powietrzem.

W ofercie hurtowni można znaleźć piece tak znanych producentów, jak Defro, Lazar, Galmet, Vaillant, Ulrich, Junkers, Viessmann i Buderus. To tylko niektóre przykłady firm, a każda z nich ma kilka rodzajów pieców w różnych mocach, zatem każdy klient bez trudu dobierze odpowiedni model kotła do własnych potrzeb i oczekiwań. Hurtownia do każdego klienta podchodzi indywidualnie, starając się dobrać najodpowiedniejszą ofertę.

Piece co suwałki - Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński
Strona: https://key.suwalki.pl/

Telefon:


Adres: Tadeusza Kościuszki 101


Miejscowość: Suwałki


Kod pocztowy: 16-400

NIP: 8441031815


Dodaj Opine:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO