www.czytak.waw.pl

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

Data dodania: 2023-02-09

Opis:


Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa karnego. Adwokaci wyznaczeni do poszczególnych spraw reprezentują klienta na każdym z etapów postępowania przygotowawczego, a następnie przed sądem. Z pomocy prawnej w obrębie wskazanej dziedziny prawa mogą skorzystać klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy. 

Pracujący w kancelarii w Warszawie adwokat od spraw karnych może występować w charakterze obrońcy osoby podejrzanej, jak i pełnomocnika osoby pokrzywdzonej. Dotyczy to nie tylko przestępstw, ale też wykroczeń. Na stronie kancelarii, pod adresem karne.com.pl, można zaznajomić się z tym, co dokładnie oferują eksperci. Udostępnione są także informacje o tym, jakie dokumenty trzeba ze sobą zabrać na pierwszą konsultację. 

Podczas udzielanego wsparcia prawnego eksperci dużą uwagę zwracają przede wszystkim na okoliczności danego zdarzenia, osadzając je w określonych przepisach i w stosowny sposób interpretując. Pomoc jest udzielana w krótkim czasie, w zależności od tego, kiedy doszło do zdarzenia. 

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński - Adwokat sprawy karne warszawa
Strona: https://www.karne.com.pl/

Telefon: 22 629 30 30


Adres: Ujazdowskie 24


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-478

NIP:


Dodaj Opine:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO