www.czytak.waw.pl

E-pilarz

Data dodania: 2019-07-16

Opis:


Porządek w naszym domu i w jego otoczeniu jest bardzo ważny, gdyż zależy od niego samopoczucie nasze i naszych gości. Warto zatem posiadać profesjonalny sprzęt, który z powodzeniem pomoże w pozbyciu się wszelkich zanieczyszczeń w domu, w ogrodzie czy też w warsztacie.

Sklep internetowy e-pilarz.com oferuje odkurzacze marki Stihl, które cechują się wysoką wydajnością, jak również ekonomicznością użytkowania. Wśród bogatej oferty sklepu, można znaleźć sprzęt do użytkowania na sucho oraz na mokro. Ponadto, produkty oznaczone symbolem "E", mogą być podłączane bezpośrednio do używanego elektronarzędzia. Każdy odkurzacz jest wyposażony w filtr z powłoką nano, dzięki czemu nie trzeba go wymieniać, a jedynie opłukać. Wszystkie oferowane przez sklep produkty zostały wykonane z należytą starannością i przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można ich używać prawie wszędzie.     

Stihl odkurzacze
Strona: https://e-pilarz.com/

Telefon: 603 114 962


Adres: Obsza 141


Miejscowość: Obsza


Kod pocztowy: 23-413

NIP:


Dodaj Opine:

Dnia 2021-06-02 14:49:32 goldenzebra710 napisał:
W tym sklepie mają dobrej jakości asortyment od znanych producentów. Mam od nich piłę i kosiarkę, co do których nie mogę powiedzieć złego słowa.
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO