www.czytak.waw.pl

Biuro Inzynierii Przemysłowej BIP-Projekt Sp. z o.o

Data dodania: 2022-06-17

Opis:


Firma, która ogłasza się na stronie internetowej bipp-projekt.pl, to działający od lat na polskim rynku producent i dostawca sprawdzonych rozwiązań dla branży budowalnej. Jego oferta obejmuje wsparcie przy tworzeniu odpowiednio wytrzymałej masy utwardzającej i stabilizującej, niezbędnej na każdym placu budowy. Domeną dostawcy są w szczególności różnej wielkości mobilne betoniarnie, które można łatwo transportować w miejsce, gdzie są akurat potrzebne. 

Firma gwarantuje, że przedstawiony na stronie asortyment spełnia normy wytrzymałościowe i jakościowe. Dodatkowo kadra jest w stanie doradzić klientowi model spełniający jego oczekiwania pod kątem pojemności, siły działania czy rodzaju wkładu do zmieszania. Personalizacja pozwala znaleźć betoniarnię o poszukiwanych parametrach i w dobrej cenie. 

Dostawca ma na swoim koncie wiele udanych realizacji. Przedstawia niektóre z nich na swojej stronie jako dowód jakości i precyzji wykonania oraz potwierdzenie wiedzy i doświadczenia zawodowego pracowników.

bipp-projekt.pl | Mobilne betoniarnie
Strona: https://www.bipp-projekt.pl

Telefon: 661 568 755


Adres: Obrońców Tobruku 23a


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 01-494

NIP:


Dodaj Opine:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO