www.czytak.waw.pl

AB-rent

Data dodania: 2019-07-04

Opis:


Firmy i osoby prywatne coraz częściej zdają sobie sprawę z korzyści, jakie daje nie tyle zakup, co wynajem samochodów. Auto można wypożyczyć w formie krótko-, średnio- lub długoterminowej. Wiadomo, że trwająca wiele miesięcy, a nawet lat oferta jest skonstruowana z licznymi korzyściami dla lojalnych klientów.

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych oferowany przez firmę ab-rent.pl daje przede wszystkim możliwość codziennego korzystania z auta, za które na rynku trzeba by zapłacić co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wsiada się do konkretnego modelu wymarzonego producenta i płaci się w ramach jednej kwoty za ubezpieczenie, serwisy i samą usługę. Po okresie wynajmu zazwyczaj istnieje możliwość odkupienia pojazdu na własność. Jeśli jest się do niego przyzwyczajonym, dlaczego nie?

Długoterminowy wynajem jest także rozwiązaniem korzystnym dla firm, które nie posiadają własnej floty, ale potrzebują pojazdów dla większej efektywności działań. Co ważne, wszelkie naprawy i inne, podobne koszty nie leżą po stronie wynajmującego klienta.

AB-rent - Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych
Strona: https://www.ab-rent.pl/

Telefon:


Adres: Sycowska 13


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 51-319

NIP:


Dodaj Opine:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO