www.czytak.waw.pl

"TOMIX" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Data dodania: 2018-04-12

Opis:


Dobre oświetlenie w domu jest bardzo ważne. Można w tej dziedzinie też ułatwić sobie życie - oświetlenie na pilot jest na to sposobem. Na stronie internetowej sklepu tomix.pl znajdziesz taki rodzaj oświetlenia. Przydatne jest ono szczególnie w dużych domach, jednak może być wykorzystane również do niewielkich pomieszczeń. W sklepie tym znajdziesz wiele produktów. Są to lampy drewniane, gipsowe i inne. Wykorzystać je możesz w pokoju dziecka lub kuchni. 

Sklep na swojej stronie internetowej prowadzi wyprzedaż, dzięki której można zaoszczędzić pieniądze. Również na stronie znajduje się galeria, która może być inspiracja. Są w niej zawarte przykładowe realizacje z produktami sklepu. To może pomóc podjąć Ci ostateczną decyzję. Wejdź zatem na stronę internetową i zapoznaj się z całą, bogatą oferta - na pewno znajdziesz coś do swojego mieszkania.

Oświetlenie na pilota
Strona: https://www.tomix.pl/

Telefon: 91 88 66 393


Adres: Leopolda Staffa 31


Miejscowość: Szczecin


Kod pocztowy: 71-149

NIP: 851-10-07-473


Dodaj Opine:

Dnia 2018-04-26 12:36:07 Paulina Jankowska napisał:
Fajny pomysł z tym oświetleniem stricte na pilota, czasami naprawdę ciężko jest go znaleźć , a jak będzie miał swoje miejsce to na pewno każdy będzie odkładał go w to miejsce.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO