www.czytak.waw.pl

Partner Maszyny

Data dodania: 2018-01-17

Opis:


Z myślą o przedsiębiorcach prowadzących firmy budowlane, realizujących różnego rodzaju usługi montażowe, remontowe lub wykończeniowe, wypożyczalnia sprzętu budowlanego Partner Maszyny, przygotowała specjalną ofertę obejmującą wynajem różnych kategorii  podestów ruchomych i podnośników koszowych. Wynajem zwyżki w Poznaniu możliwy jest w zasadzie od ręki. Wystarczy wybrać interesujący Cię rodzaj podnośnika i złożyć zamówienie. Z firmą można skontaktować się również telefonicznie lub mailowo, pytając o wskazanie optymalnego sprzętu do realizacji konkretnego rodzaju pracy.

W ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego znajdziesz co najmniej kilka różnych modeli podnośników z platformą i podnośników koszowych, w wersji nożycowej i teleskopowej, spalinowych i elektrycznych. Poza wynajmem podnośników firma prowadzi również wynajem rusztowań i wózków widłowych.

Wynajem zwyżki w Poznaniu
Strona: http://partnermaszyny.pl/

Telefon: 796 626 626


Adres: Armii Poznań 49


Miejscowość: Luboń


Kod pocztowy: 6-203

NIP:


Dodaj Opine:

Dnia 2018-03-29 10:49:08 ucyoncuer napisał:
Uważam, że maszyny budowlane, które można wynająć od Partner Maszyny to wygodny sposób na pozyskanie, koniecznego do danych prac, urządzenia. Nam pozostaje tylko wybranie konkretnego modelu, który spełni nasze oczekiwania.
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO