www.czytak.waw.pl

Lulkowo.pl

Data dodania: 2018-07-12

Opis:


Każde dziecko chce korzystać z zabawek. Nie tylko pomagają one miło spędzić czas i dostarczają rozrywki, ale odgrywają po prostu bardzo istotną rolę w życiu każdego malucha. Stymulują rozwój, co jest szalenie ważne także dla rodziców. Sklep Lulkowo.pl to miejsce, w jakim można nabyć najwyższej jakości modele zabawek różnego rodzaju, w tym przede wszystkim produkty dedykowane małym dzieciom. Asortyment uwzględnia także potrzeby niemowląt, których nie wolno pomijać.

Istnieje wiele przykładów pluszaków, jakie budzą jednoznacznie pozytywne odczucia po stronie dziecka. Maskotka królik z całą pewnością zalicza się do tej grupy. W polecanym sklepie nabyć można najwyższej jakości pluszaka wykonanego z ogromną dbałością o detale z wysokiej klasy materiałów. Wszystkie tego rodzaju wyroby dostępne dla klientów są nie tylko piękne, ale też w pełni bezpieczne z punktu widzenia dziecka.

Maskotka królik
Strona: https://www.lulkowo.pl/

Telefon: 885 900 851


Adres: Sarmacka 12


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-972

NIP: 9512419089


Dodaj Opine:

Dnia 2019-03-18 09:39:43 Magdalena Górska napisał:
Maskotki zwierzęce są bardzo lubiane przez mojego syneczka, na stornie sklepu internetowego lulkowo,pl udało mi się kupić maskotkę królika, z którą nie chce się rozstawać.
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO