www.czytak.waw.pl

Carpe Diem

Data dodania: 2018-11-05

Opis:


Widoczne naczynka krwionośne na twarzy z całą pewnością nie prezentują się atrakcyjnie. Można je zamaskować, stosując w tym celu odpowiedni podkład i korektor. Istnieje jednak inny, lepszy sposób na to, aby tzw. pajączki zniknęły. Jest nim zamykanie naczynek przy pomocy odpowiedniego sprzętu, którym dysponują specjalistyczne kliniki.

Opisany wyżej problem dotyczy Twojej osoby? Na zamykanie naczynek na twarzy na terenie Warszawy możesz umówić się do centrum medycyny estetycznej Carpe Diem. Platforma laserowa Star Lux 500 i zamontowana na niej głowica Max G sprawdza się nie tylko w przypadku rozszerzonych naczynek, ale także przy trądziku różowatym, zmianach rubinowych i teleangiektazjach. Zadowalający efekt można uzyskać po 1-2 zabiegach (wykonanych w odstępie trzech tygodni). Są one bezbolesne i bezpieczne, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania ich.

Proces zamykania naczynek na twarzy - Warszawa
Strona: https://carpediem-klinika.pl/

Telefon: 608 888 888


Adres: Wita Stwosza 48


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-661

NIP: 1181333070


Dodaj Opine:

Dnia 2019-04-30 12:15:32 edorin napisał:
Zabiegi w tym gabinecie medycyny estetycznej, pomogły mi w usunięciu mankamentów urody, a tym samym pozbyciu się kompleksów. Jestem teraz pewną siebie kobietą, a to zawdzięczam ich profesjonalnym usługom.
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)>

INNE NIEDALEKO